Hemzemin Konferansları’na Katılım Sağladık

Aralık 19, 2019

admin

Duyuru

0

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası sosyal fayda iletişimi konferansı Hemzemin, 18 Aralık Çarşamba günü, Pera Müzesi’nde beşinci kez düzenleniyor. Alanında uzman konuşmacıları şirketler, sivil toplum kuruluşları, akademisyenler, medya mensupları ve iletişimcilerle bir araya gelindi.

Daha iyi bir sosyal fayda iletişimi,” diyerek yola çıkan Hemzemin, 2019’da beşinci konferansında “İyilik, Güzellik, Yenilik”, diyerek odağını sosyal fayda üretmek için yürünen yeni yollara, kullanılan yeni yöntemlere çeviriyor. 2019 Konferansı’nda Hemzemin sahnesi, sivil meselelerin, hak temelli taleplerin, kurumsal sosyal sorumluluk projelerindeki hedeflerin dile getirilmesinde ve çözümünde alışılageldik, geleneksel iletişim yöntemleri ve yapılanmaların dışında kalan iyi örneklere açıldı.

Kurumsal yapılanmaların dışında, inisiyatiflerin, enformal yurttaş girişimlerinin, platformların, yerel örgütlenmelerin sonuç alan kampanyalarına odaklanılacak. interdisipliner metotları kullanan projelerin deneyimlerini seslendirmelerine
olanak verildi.

Sosyal girişimlerin ve şirketlerin sıkışan sivil alanda daha az kaynakla daha etkili sonuçlar aldıkları sosyal fayda projelerinden örneklerle taban hareketlerinin dinamik iletişimlerinin bir arada bulunmasının hedeflendiği 2019 Konferansı, bu örneklerin birbirlerinden ilham almasını sağlamayı umuyor.

Post by admin